Kurzy pro děti

Nabízíme kurzy pro děti od 3let věku

Angličtina

Němčina

Španělština

Ruština

Co nabízíme

Všechny dětské kurzy jsou vhodné pro doplnění školní gramatiky, i osvojení si cizího jazyka jako takového. Dbáme na to, aby se angličtina stala příjemnou součástí života našich dětí a ty se tak v tomto celosvětovém jazyce cítily bezpečně a nebály se vyjadřovat.

Kurzy

Kurz pro děti 3-5let

Kurz pro děti 3-5let maximálně 3 děti v kurzu, délka hod 45minut. Osvojení si základní slovní zásoby a jednoduchých vět – vše zábavnou formou pomocí her, obrázků zábavných činností aj.

Kurzy pro děti 6-9 let

Děti 6-9 let, jsou rozděleny dle úrovně znalosti, učí se nejen slovní zásobě, ale hlavně mluvit v celých větách, reagovat a osvojit si základy jazyka, případně je rozšiřovat. Samozřejmě respektujeme i školní učivo, pomáháme s úkoly, vysvětlujeme a procvičujeme na základě školních hodin.

Kurzy pro děti 9-12 let

Děti 9-12 let, jsou rozděleny dle úrovně znalosti, dbáme na rozšíření školního učiva a jeho  procvičení v případě potřeby, hlavní část hodiny je vždy věnována konverzaci, volíme zajímavá a pro děti poutavá témata, snažíme se, aby pro ně hodiny jazyka nebyly povinností, ale koníčkem.

Kurzy pro děti 12-15let

Děti 12-15let, jsou rozděleny dle úrovně znalosti, rozšiřujeme školní učivo, pomáháme s jazykovými projekty, přípravou na zkoušky, snažíme se, aby děti co nejvíce mluvily, reagovaly na nejrůznější témata a rozšiřovaly si slovní zásobu přirozenou cestou s využitím slovíček v praxi.

Jazyková škola SALZERms

Radniční 133/1
370 01 České Budějovice
(najdete nás v 1. patře)

Vedoucí péče o zákazníky a koordinátorka kurzů

Michaela Salzerová

telefon: +420 775 068 283
email: info@salzerms.cz

©2024 Jazyková škola SALZERms. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání